Zimovanja

Avio Club Travel i Ski klub Zagreb vode Vas u Lienz u terminu zimskih školskih praznika. Slikoviti srednjovjekovni tirolski gradić Lienz smješten je između Dolomita i Visokih tura, na utoku rijeke Isel u Dravu i glavni je grad Istočnog Tirola,njegovo privredno i kulturno središte. Povijesna jezgra grada preuređena je u živahnu i elegantnu pješačku zonu s mnogobrojnim trgovinama i kavanama, a dvorci tirolskog plemstva sad su muzeji i gradski uredi. Dva skijališta, Hochstein i Zettersfeld, uređena su na južnim sunčanim obroncima iznad Lienza i povezana su skijaškim autobusom. Na skijalištu Hochstein iznad Lienza održavaju se trke Svjetskog kupa za žene – 15 km duga staza sa Schlossberga spušta se do samog centra grada. Lienz se nalazi na nadmorskoj visini 686-2278 m, udaljen je 350 km od Zagreba.

Na vrijeme sigurajte svoje mjesto i provedite nezaboravno zimovanje sa nama!