Ski klub Zagreb » Univerzalni sportski program

Univerzalni sportski program

Za djecu od 3 do 10 godina.

Univerzalni sportski program temelji se na učenju osnova različitih sportova kroz igru i veselje Vašeg djeteta!

Prednosti ovog programa su što je raznolik, idealan za mališane koji u tim godinama trebaju razvijati sve motoričke sposobnosti, a to upravo omogućuje naš program koncipiran na način da roditelj dobije POVRATNU INFORMACIJU za koji sport njegovo dijete pokazuje najviše interesa, te ga dalje usmjeriti u određeni sport, odnosno sportski klub. Provodimo INICIJALNO TESTIRANJE djeteta, te pratimo njegov napredak prema specijaliziranim testovima za određeni uzrast kako bi dobili povratnu informaciju te PRILAGODILI program INDIVIDUALNO svakom djetetu.

PROGRAM;

SPORTOVI S LOPTOM (odbojka, nogomet, rukomet, tenis, košarka), BORILAČKI SPORTOVI (karate, boks, judo), GIMNASTIKA, ATLETIKA, PLES, ŠKOLICA TRČANJA

PRIMARNI CILJ: socijalizacija djece i razvoj motoričkih sposobnosti, vježbamo uz glazbu

LOKACIJA: Dvorana Učiteljskog fakulteta, Savska cesta 77

TERMINI: Ponedjeljak i srijeda (18h-19h)

MJESEČNA ČLANARINA: 230 kn

TRAJANJE SATA: 60 min

MALE GRUPE – PREMA UZRASTU DJETETA

Program se provodi pod stručnim vodstvom kineziologa s velikim iskustvom u radu s djecom! J

POČETAK 1. LISTOPAD- PROBNI TRENING BESPLATAN!!!

Sudionici naših programa imaju 10% popusta na školu skijanja na Sljemenu!!!

Prijave i više informacija: akademijazagreb@gmail.com  (Ime,prezime djeteta, datum rođenja, kontakt broj)

Trenerica Tena – 098 959 5341