Ski klub Zagreb » Organizacija kluba

Organizacija kluba

Unutar kluba djeluje:

Natjecateljska ekipa – bit našeg djelovanja. Okuplja djecu od 8 do 15 godina starosti koja se tijekom cijele godine kroz kondicijske i snježne treninge pripremaju za domaća i međunarodna skijaška natjecanja.

Akademija Janica i Ivica Kostelić – prednatjecateljska grupa – za djecu od 4 do 7 godina starosti

Škola skijanja – za sve uzraste

Masters ekipa – natjecateljska skupina čiji su članovi stariji od 30 godina. Sudjeluju na domaćim i stranim natjecanjima za koja se pripremaju na domaćim i stranim skijalištima.

Turizam i rekreacija – u suradnji s agencijom Avio Club Travel organiziramo sedmodnevno zimovanje u Lienzu u Austriji te vikend skijanja za sve zaljubljenike u zimske radosti. Pritom nudimo školu skijanja svih uzrasta i znanja skijanja.