Ski klub Zagreb » Aktivnosti

Aktivnosti

Kao dobro organizirani klub nastojimo rano otkriti sportske talente i pružiti im kvalitetan trening pod vodstvom kvalificiranih trenera što predstavlja najsigurniji put do vrhunskih sportskih rezultata. Naši su treneri licencirani učitelji i treneri skijanja HZUTS-a i kineziolozi s višegodišnjim radnim iskustvom te bivši natjecatelji. Trenerski rad sastoji se od kondicijskih i snježnih treninga.

Kondicijski (suhi) treninzi održavaju se ponedjeljkom i srijedom od 19.30 do 20.30 sati na pomoćnom igralištu stadiona u Kranjčevićevoj ulici i u dvorani Učiteljskog fakulteta u Savskoj 55 u zimskim mjesecima.

Snježni treninzi organizirani su kao vikend ili višednevna skijanja na skijalištima u Austriji tijekom proljeća, ljeta i jeseni, a na Sljemenu i na skijalištima gdje se održavaju natjecanja tijekom zimskih mjeseci. Natjecatelji sudjeluju na natjecanjima Hrvatskog kupa i na međunarodnim natjecanjima.

Članovi natjecateljske ekipe su djeca od 8 do 15 godina.

Rezultate za sezonu 2014/2015. možete pogledati ovdje.

Rezultate za sezonu 2015/2016. možete pogledati ovdje.